BLOG 
Izby Gospodarczej Europy Środkowej

Zdjęcie

Landing page – jak pozyskać dzięki niemu klientów?

20-08-2020
Dowiedz się już teraz jak landing page pomoże rozwinąć Ci Twoj biznes i przyciagnąć nowych klientów!
Zdjęcie

Profesjonalna strona, dzięki której zbudujesz odnoszący sukcesy biznes

20-07-2020
10-12 sekund - tyle przeciętnie trwa ocena Twojej strony internetowej przez odwiedzającą ją osobę. To bardzo niewiele czasu, by zrobić dobre pierwsze wrażenie, a każdy przedsiębiorca powinien zadbać o to, by właśnie takie było. Jak tego dokonać? Rozwiązaniem będzie witryna przyjazna użytkownikom, a co to dokładnie oznacza, dowiesz się z dalszej części artykułu.
Zdjęcie

Pandemia SARS-CoV-2 (wywołująca chorobę COVID-19) a realizacja zobowiązań firmowych

02-07-2020
W związku z obecną sytuacją na świecie, związaną z pandemią Koronawirusa, wiele firm już teraz boryka się z widmem strat finansowych, które niesie za sobą ogólnoświatowy przestój gospodarczy.
Zdjęcie

Suplementacja

02-07-2020
Z tego artykułu dowiesz się w jaki sposób dbać o to by być zdrowym i zawsze mieć energię do działania. Sprawdź i przekonaj się jak prawidłowa suplementacja może omienić Twoje życie.
Zdjęcie

Brakuje Wam Pieniędzy na Wasze auto marzeń?

02-07-2020
Jeśli nie możesz pozwolić sobie na nowe auto, to powinieneś wiedzieć, że istnieje alternatywa-możesz je wynająć. Płacisz tylko abonament, a o dodatkowych kosztach związanych np. z naprawami możesz zapomnieć.
Zdjęcie

JAKI BĘDZIE ROK 2020 W MEDIACH SPOŁECZNOŚCIOWYCH?

02-07-2020
Dowiedz się jakie zmiany niesie ze sobą rok 2020 w mediach społecznościowych. Sprawdź jakie podejścia marketingowo-strategiczne będą wykorzystywane w social media i jakie trendy będą dominowały w sieci.
Zdjęcie

Kiedy produkty stają się niewidzialne

02-07-2020
Kiedy ważne informacje stają się niewidzialne… bez względu czy szukamy Produktów, Pracy, Ludzi,Nieruchomości czy …
Zdjęcie

Wynajem Długoterminowy czy Leasing ?

02-07-2020
Co wybrać wynajem długoterminowy czy leasing ? Który rodzaj finansowania wybrać? Wszystkiego dowiesz się z powyższego artykułu.
Zdjęcie

Kredyt frankowy – czym jest i jak sobie z nim poradzić?

30-01-2020
Kredyty frankowe od lat budzą wiele emocji, ostatnio szczególnie popularny był wyrok Trybunału Sprawiedliwości UE wydany w dniu 3 października 2019 r. Dotyczył on zawartej przez Państwo Dziubak umowy kredytu indeksowanego do franka szwajcarskiego. Słusznie zyskał on rozgłos, gdyż jest to pierwszy wyrok Trybunału Sprawiedliwości Unii Europejskiej dotyczący polskiej sprawy frankowej, a nadto Trybuna